Oudercomité

Ook dit schooljaar kan u terecht bij het oudercomité van VBS Kantelberg.

Van Parys Sarah sarah.vanparys@hotmail.com 0486/22 99 57 voorzitter
Barzeele Nathalie hans.dabaut@telenet.be 0477/49 65 59 penningmeester
Six Melanie sixmelanie@hotmail.com 0473/74 86 14 secretaris
Vandermoere Olivia oliviavandermoere@gmail.com 0499/23 15 31 lid
Vandenbroucke Sabine sabinevandenbroucke@telenet.be 0478/67 10 25 lid
Degroote Sofie sofie.degroote@telenet.be 0486/39 80 58 lid
Deserranno Nele neledeserranno@hotmail.com 0474/95 70 84 lid
Zwaenepoel Veronique veronique.karel@hotmail.com 0472/57 41 42 lid
Hillewaert Hilde hilde.hillewaert@telenet.be 0476/24 10 16 lid
Verhelle Laura lauraverhelle@hotmail.com 0474/85 05 35 lid
Wolters Isabelle isabelle.wolters@telenet.be 0485/93 93 02 lid
Floreal Wendy wendyfloreal@gmail.com 0492/17 78 52 lid
Van Parys Elke elke_00@hotmail.com 0497/99 76 86 lid
Logie Niels nielslogie@gmail.com 0473/83 61 64 lid
De Decker Petra Petradedecker@hotmail.com 0499/43 58 64 lid
Proot Tine tine.proot@gmail.com 0470/76 19 38 lid
Houttekier Jasper jasper@komtuveu.be 0474/49 86 38 lid
Meese Charlotte charlotte.meese@gmail.com 0473/36 10 52 lid
Moeyaert Lore loremoeyaert@yahoo.com 0485/07 81 34 lid
Spildooren Peter peter.spildooren@live.be 0473/45 23 58 lid
Borgers Nikar nikarborgers@gmail.com 0477/80 65 99 lid
Vanneuville Cynthia cynthia_vanneuville@msn.com 0472/36 38 95 lid
Schoonbaert Michiel michielschoonbaert@msn.com 0479/25 97 56 lid
De Bois Shannon shannon.debois@outlook.com 0470/93 22 16 lid
Defossez Lies defossezlies@gmail.com 0456/14 55 30 lid

De onderwijscheques voor het komende schooljaar kunnen tussen 1 augustus van het huidige jaar en 30 juni van het volgend jaar gekocht worden in het Sociaal Huis.


ONDERWIJSCHEQUE, Bekijk

Kantelberg heeft veel voordelen te bieden aan u en uw kind. Deze pluspunten koesteren we en houden we dagelijks op peil.


ONZE TROEVEN, Bekijk

Contacteer vrije basisschool Kantelberg

Met dit formulier stuurt u een bericht naar de directie van vrije basisschool Kantelberg.

Contacteer Kantelberg
reCAPTCHA